پنیر سالادی مزه کیوب

پنیر کیوب متشکل از سه نوع پنیر نیمه سخت پرانو، پستو سبز و پستو قرمز می باشد که به صورت مکعبی شکل برش خورده و بسته بندی می شود. پنیر پراتو با اصالت برزیلی و رنگ نارنجی، پنیر پستو سبز با اصالت هلندی همراه با عصاره ریحان و یادآور طعم سس پستو، پنیر پستو قرمز با اصالت هلندی همراه با ریحان خشک و عصاره لبو در یک بسته بندی قرار می گیرند.
228,000 ریال

پنیرهای به کار رفته در این محصول همگی از نوع پنیرهای نیمه سخت می باشند و دوره رسیدگی 45 تا 60 روزه را طی می کنند. به همین دلیل دارای پروتئین و کلسیم بالایی می باشند و ارزش غذایی آن ها معادل 14-16 کیلوگرم شیر تازه گاو می باشد. مدت ماندگاری پنیر کیوب 45 روز در یخچال (دمای 4-8 درجه سانتیگراد) پیش از باز کردن بسته بندی و 1 هفته در یخچال پس از باز کردن بسته بندی است.

از پنیر کیوب جهت سرو در میهمانی ها به همراه انگور، انجیر، سیب، گلابی، فندق و گردو، کراکر و انواع مربا استفاده می شود. این پنیرها را بر روی سالاد و پاستا بریزید و یا به صورت مزه دار شده با روغن زیتون و سبزیجات خشک دلخواه به عنوان اردور سرو کنید. به علاوه به دلیل بالا بودن میزان پروتئین این محصول، می توان از آن به عنوان میان وعده ای برای کودکان استفاده کرد.

نظر شما در مورد این محصول چیست؟